21 Ocak 2014 Salı

Roma'da İtalyan Yemekleri Turu

Uzun süredir severek takip ettiğim gezi bloglarından http://www.oitheblog.com bizi Roma da bir İtalyan Yemekleri turuna çıkardı.
Siz de İtalyan Yemeklerine ilgi duyuyorsanız mutlaka göz atın derim.


Roma, İtalyan mutfağını seviyorsanız, yeme-içme konusunda gayet mutlu olacağınız bir yer. Belli bir günü aştıktan sonra “yeter ulan hamur yediğim” noktasına gelebilme ihtimaliniz yüksek olsa da, ilk birkaç gün nerede ne deneyeceğinizi şaşırmış şekilde ortalıkta dolaşıyorsunuz. İnternette küçük çaplı bir araştırma yapsanız karşınıza “şurada yemelisiniz, burada yemezseniz gerzeksiniz” gibi onlarca öneri çıkacaktır. Biz de denediğimiz bir kaç yerle ilgili tavsiyede bulunabiliriz.

Cafe Rosati ve Cafe Canova: Piazza Popolo’da bulunan ve şehrin en eskilerinden olan bu iki kafe, hem oturup insanları gözlemlemek için ideal, hem güzel bir bölgeye bakıyor hem de İtalya’nın fazla güzel (fazla çünkü başka yerlerde içtiğiniz kahveleri sevemez oluyorsunuz) kahvelerinden içebilirsiniz.... Yazının devamı için http://oitheblog.com

1 yorum:

  1. Merhabalar, size daha önce mail atmıştım ama gitmemiş olma ihtimaline karşı yeniden yazıyorum.

    Blogunuza internette yemek tarifleri ararken rastladım. Öncelikle çok tebrik ediyorum, blogunuzu inceledim, tarifleriniz hem çok leziz, hem de yapımı gayet kolay görünüyor. :) Uygun bir zamanınızda yeni açılan yemek tarifleri arama motorumuz Tarifbul‘a bir göz atabilirseniz çok sevinirim. İsterseniz siz de En İyi Tarif Blogları kısmımızda tariflerinizi sergileyebilirsiniz. Merak ettiklerinize SSS’den bakabilir veya bana mail atabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle.
    Huma S.

    YanıtlaSil

Bumerang